Yazılarımız

Son…

30 Ocak 2019

Selamun aleykum değerli blog takipçileri,

2013 yılında Merve arkadaşım ile açtığımız blogu bugün sonlandırmış bulunuyorum. Amacımız bazen ciddi bazen mizahi şekilde derdimizi anlatmaktı. Kimseyi kırmak, incitmek istemedik. İnsanı dış kıyafetleriyle değil içiyle, kalbiyle değerlendirmemiz gerektiğini sürekli anlatmaya çalıştık. Önyargılarımızı kırmaya çalıştık. Bunu hem kendimiz için hem sizler için yazdık.

Biz Allah için yapılan güzel bir şeyi anlatmaya çalıştık. Ne kadar yapabildik bilmiyorum fakat bir hatamız olduysa affola…

Allah bizi kendi rızası için yaptığımız güzelliklerden mahrum etmesin…

*Site bir müddet açık olacak, daha sonra kapatılacaktır. Bundan sonraki süreçte bu isimle herhangi bir alakamız olmadığını sizlere duyurmak isteriz. Allah’a emanet olun.

Ocak, 2019
Zeyneb Mahi

Bunları da Okuyabilirsiniz

3 Yorumlar

 • Reply İMAN POWER 30 Ocak 2019 at 23:01

  Ve aleyna Aleykum selam kardesim
  Acikcasi uzuldum hatta abone olmustum bayadir yayin girmediginiz icin uzuluyordum,su anda daha fazla uzuldum birakmasanizda devam etseniz keske ama yine de devam etmeme karari aldiysaniz hakkinizda hayirlisi olsun 🙂 sizi gormeden gonlumde guzel yer edindiniz SELAMETLE..

 • Reply Vural 77 31 Ocak 2019 at 00:12

  Ve aleykümselam daha yeni bulmuşken sizi kapatma kararınıza çok üzüldüm… Çok sevinerek de bu mesajı açmıştım yeni bir yazı geldi diye ama… Neyse khayırlısı olsun inşaAllah. Sizinle konuşup muhabbet edeceğim bir adres veya başka bir iletişim bilgisi var mı?

 • Reply Nacizane 8 Şubat 2019 at 16:12

  Neden böyle bir şey yapıyorsunuz,kapatıyor sunuz? Bari instagramda aktif olun bence

 • Cevap Bırak